Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Łopienica - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 950 000 zł823 m² 3 584,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:3 937 m²

Na sprzedaż nietypowa nieruchomość inwestycyjna dwa budynki pensjonatowe położone w spokojnej, zielonej okolicy pod Ustroniem Morskim. Tylko 2,5 km do najbliższej plaży nadmorskiej w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

492 844 zł53,57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,40 m² 6 912,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie. Parter. Bowid. Bez barier architektonicznych. 3 pokojowe o powierzchni - 66.4 m2, na parterze dwupiętrowego bloku, oddzielna kuchnia z oknem, salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,40 m² 15 251,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł1 024 m² 1 953,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w Dźwirzynie przy ul. Wyzwolenia w odległości około 600 m od zejścia na szeroką i piaszczystą plażę. Powierzchnia gruntu wynosi 1024 m2, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł38,39 m² 18 494,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 38,39 mkw. 2 pokoje, i piętro lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialni oraz łazienki balkon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sarbinowo

Sarbinowo(Łopienica + 10 km)

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł69,90 m² 14 291,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta skierowana do inwestora, apartament o powierzchni 69,90m2 położony na nowoczesnym zamkniętym osiedlu zaledwie 600m od morza, podzielony na 2 niezależne apartamenty 2-pokojowe gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł35 m² 23 971 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament kompletnie wyposażony i umeblowany, znajduje się w budynku położonym zaledwie 350 m od morza, przy ul. Kasprowicza. Lokal składa się z : - sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 000 zł42,68 m² 15 557,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowy wykończony pod klucz apartament nad morzem! Obiekt oddany do użytku w 2023 roku, całość inwestycji sprzedana. Ciekawy, butikowy styl, zapewni właścicielowi, wysokie doznania estetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Łopienica

Łopienica,zachodniopomorskie

549 000 zł3 566 m² 153,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki dla osób z pomysłem i wizją, szukających pewnej inwestycji. Bardzo spokojne otoczenie. Od plaży oddziela nas około 100 metrowy pas leśny oraz rzadko uczęszczana.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij